Viimsi vald on kaotanud Viktoria Tuulasega kohtus vaieldes juba 6400 eurot

Miiduranna elanik Viktoria Tuulas avalikustas Viimsilaste Facebookis, kui palju on vallavalitsus juba kulutanud raha temaga seotud ning kaotatud kohtuvaidluses.

“Vallavalitsuse õigusvastasest käitumisest tekitatud rahaline kahju. Kolme kuu jooksul jõustus kolm kohtuotsust, kus kohus tunnistas Viimsi vallavalitsuse tegevuse kaebaja taotluse menetlemisel õigusvastaseks. Viimsi maksumaksjale läks see maksma 6400 eurot. Loodan, et kohtumise tulemust saate lugeda järgmises Viimsi Teatajas,” kirjutas Tuulas.

Samas lõimes täpsustas abivallavanem Alar Mik (Reformerakond), et valla kaotatud kohtuvaidlused on seotud Haabneeme maastikukaitsealale, Äigrumäele ja Kräsuli saarele esitatud planeeringute algatamiste taotlustega.

6. märtsil ETV Pealtnägija saates andis Viktoria Tuulas mõista, et kohtuvaidlused Viimsi vallaga jätuvad ka Kräsulile tuuliku ning saarele rajatud muude ehitiste teemal.

Viimsi Uudiste toimetus ootab põnevusega, kas ja kuidas kajastab erinevates kohtuvaidlustes juba tehtud ning edaspidi tehtavaid kulutusi Viimsi Teataja.

Tunnuspilt: freepik.com

Loe samal teemal:

LUGEJAKIRI: mis probleemi Mik & Co Kräsulil lahendab?”

Viktoria Tuulas vs Alar Mik ehk saatan peitub detailplaneeringus”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: