Viimsi väravas särab Miiduranna Maksimarket

Viimsi piiril Miidurannas on erinevad poed tegutsenud juba üle poole sajandi.

 

Alates 2014. aastast on viimsilastel olnud võimalik seal oma igapäevaseid sisseoste teha kaasaegse ostlemiskeskkonnaga Coopi Konsumis. Tänavu novembris on Miiduranna kauplus läbinud järjekordse arenguhüppe ning ühes Maksimarketiks muutumisega pakub veelgi avaramat kaubavalikut.

Nüüd on poes  rikkalikum ja laiem tööstuskaupade valik – pakutakse erinevaid köögikaupu, aiakaupu ja saunakaupu. Miiduranna Maksimarket on pühadeehtes ning siit leiab ka palju jõuluehteid, kinkekarpe, lilli jm.

Uuendusi tutvustab Miiduranna Maksimarketi juhataja Eve Vaik, kes toob esile neist peamised.

Puu- ja juurviljade riiulid avarad ning külmikuga

Uuendatud puu- ja juurviljade osakonnas on riiulite vahed avaramad ning nutikad kaalud on riiulite mõlemas otsas. Jahedamat temperatuuri eelistavad salatid ja viljad on paigutatud suletud ustega külmikusse, mis tagab nende värskuse.

Soodne valik vabaaja rõivad

Miiduranna Maksimarketist saab nüüdsest osta sõbralike hindadega kampsuneid, fliise, T-särke, mütse, kindaid, pesu jm. Samas asuvates proovikabiinides saab nende soblikkuses veenduda. Rõivaste hinna ja kvaliteedi suhe on väga hea, eriti Säästukaardi kasutajatele.

Värsked küpsetised, kohvi ja soe söök

Kiirel tööpäeval on mugav haarata poes käies kaasa sooja valmistoitu, võtta tops kohvi ning selle kõrvale kohapeal küpsetatud leiba või saia. Valida saab ka otse ahjust tulevad pirukaid, saiakesesi ja pitsasid.

Riiulite vahekoridorid on muudetud avaramaks

Ostukäruga on Miiduranna Maksimarketis mugav liikuda, sest avaramaks on muudetud nii riiulite vahed kui poodi keskelt täispikkuses läbiv vahekoridor. Ruumikamaks on muudetud ka iseteeninduskassadega nutiala. Iseteeninduskassasid on juurde tulnud ja lisaks puldiga ostude tegemisele saab ka Nutikassa kaaluga varianti kasutada.

Maitsekalt kujundatud alkoholiosakond

Alkoholiosakonna kujundus on stiilne, sealt leiab nüüd ka õpetlikke raamatuid kokteilide valmistamiseks ning erinevate jookide serveerimiseks vajalikke tarvikuid.

Coopi veinisommeljee on eraldi riiuli kompleteerinud kvaliteetveinidest ühes soovitustega, milliste roogade kõrvale neid on kõige parem nautida.

Liha-, kala- ja piimatooted

Külmleti valik erinevate liha- ja kalatoodetega on rikkalik. Siit leiab  kaupluse enda liha- ja kalameistri poolt valmistatud kulinaariatooteid ja lihast pooltooted ning soolatud kala, sealhulgas graavilõhe.

Lisandunud on täiendav suletud külmik, milles leiab suure valiku jorgurteid, pudinguid ning tervislikke piimatooteid.

Eve Vaik lisab, et kuna ostjaid käib Maksimarketiks muudetud poes varasemast rohkem, on kauplusse tööle võetud ka täiendavaid töötajaid.

Tänavu novembris läbi viidud Eesti jaekettide uuringu põhjal on pere ostukorv kõige soodsama Coopi kauplustes.

Uuenenud kaubavaliku, mitmete lisavõimaluste ning sõbralike teenindajatega Miiduranna Maksimarket ootab teid!

Viimsi Uudised

Jaga: