Viimsis valmib Eesti esimene sviitidega eakatekodu

Kuu aja pärast avab Viimsis uksed 130-kohaline Eesti kaasaegseim Pihlakodu eakatekodu, milles on ka esimesed terrassidega sviidid.

Viimsis Pärtlepõllu tee 2 septembris avatavas Pihlakodu uusimas eakatekodus on ühe-, kahe- ja kolmetoalised mugavad tavatoad ning eraldi majaosas ka Eesti esimesed eakate sviidid, mis on avaramad, luksuslikuma sisustusega ning igaüks oma terrassiga.

“Sviidid on mõeldud endaga paremini toimetulevatele eakatele, asudes eraldi hoone osas, mis tagab suurema privaatsuse ja kus on võimalik ka iseseisvalt tulla-minna,” selgitas Pihlakodude juht Kadri-Ann Tivas.

3200-ruutmeetrisesse Viimsi Pihlakodu hoonesse tuleb lisaks kaasaegse sisustusega eluruumidele ka oma raamatukogu, suurköök, saunad, massaaži- ja protseduuriruumid ning avar saal ühisteks ettevõtmisteks. Nagu teised Pihlakodud, saab ka Viimsi eakatekodu vajadusel nii korruste kui väikesemate üksuste kaupa isoleerida, mis aitab piirata haiguspuhangute korral viiruse levikut. Kuutasud uues eakatekodus algavad 990 eurost, sõltudes kohtade arvust toas ning hooldusabi vajaduse astmest.

Vaata galeriid ehituse lõppfaasis Viimsi Pihlakodust:

Viimsi Uudised

Jaga: