Anastassia Vomm nõuab Viimsi Uudiste „redaktorilt“ video ja piltide eemaldamist ning ähvardab karistamisega

11. mail saatis OÜ AVTootmine esindaja Anastassia Vomm avalduse Viimsi vallavalitsusele.

Toimetus avaldab antud avalduse täies mahus ja muutmata kujul:

„ Avalduse saajad: Viimsi Vallavalitsus
Avalduse esitaja: AVTootmine OÜ
Anastassia Vomm

Avaldus
Dokumendi nr. 0511.1
Kuupäev 11.05.2022

Seoses 11.05.2022 portaalis Viimsiuudised.ee (https://viimsiuudised.ee/koik-uudised/video-ja-galeriimis-toimub-tanavu-kevadel-kompostivaljakul/) ja sotsvõrgus Faceboock.com (https://www.facebook.com/groups/281003612012563) asuvas grupis Viimsilased ilmunud artikliga ja seda ilustreerivate piltide- ja videoga soovime teatada järgmist: Kõik pildid ja videod on tehtud punktist, mis asub pinnase vallituse tipul, mis omakorda asub AVTootmine oü-le kuuluva kinnistu piirides sees. Allpoolt leiate asukohaskeemi.

Soovime juhtida Vallavalitsuse ametnike- ja Viimsiuudised.ee redaktori- (Ivo Rull) ja teiste osalajate tähelepanu sellele, et AVTootmine oü kinnistul (Komposti) omavoliline filmimine ja pildistamine on keelatud. Samuti anname teada, et AVTootmine oü ei toeta mitte mingil juhul enda kinnistule omavolilist sisenemist võõrastel inimestel. Territoorium on 100% ulatuses kaetud videovalveseadmetega.

Hoiatame, et järgmise omavolilise sisenemise juhul oleme sunnitud pöörduma riigikaitseorganitesse avaldusega. Igaks juhuks tuletame meelde, et eraomandis olevale kinnistule omavoliline sisenemine on seaduse mõttes väärtegu, ning on väärteokorras karistatav rahatrahviga.

Palume suunata antud avaldus hr. Ivo Rullile (Volikogu liige) nõuega eemaldada avalikest allikatest kõik pildid ja videosalvestused, mis on tehtud meie kinnistu piirides.

Lugupidamisega,
Anastassia Vomm
AVTootmine OÜ“

Tunnuspilt: kuvatõmmis AVTootmise avalduses sisalduvast skeemist.

Loe samal teemal:

„VIDEO ja GALERII: mis toimub tänavu kevadel Kompostiväljakul?“

Jaga: