Kogukonna Klubi vestlusõhtud jätkuvad sügishooajal

Viimsi Kogukonna Klubi on alates 2015. aastast korraldanud vestlusõhtuid erinevate avaliku elu tegelastega.

Pärast kevadist koroonapausi jätkuvad tänavu sügisel vestlusõhtud taas Eesti Sõjamuuseumis – kindral Laidoneri Muuseumis. Septembrist novembrini tulevad oma tegevusest ja vaadetest rääkima  kolm tuntud viimsilast: näitleja Nikolai Bentsler, muusik Stig Rästa ning jalgpallilegend Martin Reim.

Kogukonna Klubi eestvedaja ja vestlusõhtute moderaator Ivo Rull avaldas heameelt, et saab eeloleval sügishooajal jututada just viimsilasi.

„Kindlasti on tulemas väga lahedad vestlused, kus saame rääkida nii teada-tuntud asjadest kui pakkuda ka üllatusmomente,“ lubas Rull.

Kogukonna Klubi vestlusõhtud on huvilistele tasuta ning Sõjamuuseumi suures saalis järgitakse 2+2 reeglit. Täpsem eelinfo vestlusõhtutest hakkab ilmuma Viimsi Uudistes.

Seniste Kogukonna Klubi vestlusõhtute külaliseks on olnud Armin Kõomägi, Linnar Viik, Jüri Luik, Tiit Pruuli, Andrus Kivirähk, David Vseviov, Hannes Võrno, Hans H. Luik, Jürgen Ligi, Marju Lauristin, Tõnu Kaljuste, Toomas Kümmel, Ülle Madise, Anu Saagim, Ilmar Raag, Indrek Hargla, Olav Osolin, Mihkel Raud, Liisa Pakosta, Valdur Mikita, Rohke Debelak, Juku-Kalle Raid, Raivo Vare, Paul-Eerik Rummo, Vladislav Koržets ja Sven Kivisildnik.

2018. aastal toimunud Kogukonna Klubi vestlusõhtuid on võimalik vaadata SIIT.

Tunnusfoto: 19. jaanuaril 2017 oli Kogukonna Klubi vestlusõhtu külaliseks Hans H. Luik, modereeris Ivo Rull.

Viimsi Uudised

Jaga: