LUGEJAKIRI: uisuplats ning P&R parkla kui vallavalitsuse saamatuse kaksikvennad

Viimsi Uudiste toimetusele saatis kirja Haabneeme elanik V.T., kes tõmbab võrdlusi möödunud suvel pea tühjana seisnud Pargi ja Reisi parkla ning tänavu talvel kõrvalparklasse rajatud uisuplatsi vahel.

„Viimsi vallavalitsuses käivad asjad umbes nagu naaberiigis, kus sageli tahetakse parimat, aga välja kukub ikka nagu alati…

Jaanuari keskpaigas tehti Lubja mäe parklasse uisuväljak nii nagu minu  lapsepõlves neid tehti. Valati aga vett asfaldile ning oodati, et see siis ära külmuks. Alguses vist oli nädalajagu uisukõlblikku jääd, aga ega väike väljak rahvast suurt ligi ei tõmmanud. Mida sa ikka lõbutsed kohas, kus ainsateks atraktsioonideks on välikäimla, prügikast ja mõned õnnetud pingid?

Siis tuli sula ja plats muutus koheselt uisutamiseks kõlbmatuks. Nüüd kus taas külmem, on sinna jällegi tekkinud krobeline koorik. Mitte ei kutsu uisutama.

Möödunud suvel avas vald sealsamas kõrval Pargi ja Reisi parkla, mida samuti kasutati ülivähe. Kuidagi on nii läinud, et kui ka vallavalitsus teeb iseenesest õigeid asju, siis vormistatakse need ikkagi valesti. Kurb.“

Vaata samal teemal:

„NO COMMENTS! Galeriid Viimsi ja Tallinna uisuplatsidest“

„Möödunud suvel kasutati Viimsi Pargi ja Reisi parklat 13-l korral“

Viimsi Uudised

Jaga: