Taavi Kotkal refidega suusad ristis?

REPLIIK

Reformierakonna nimekirjas Viimsi volikokku valitud Taavi Kotka on valla veebis volikogu liikmete fotodega kontaktandmete reas nüüd teiste Reformierakonna liikmetest  distantseerunud.

Tegemist võib ju olla ka täiesti juhusliku veebitoimetaja näpuliigutusega (kuigi mõni aeg tagasi oli Kotka teiste refidega samas jaotuses). Aga samas on see eemaldumine ka sisuliselt väga märgiline.

Viimsi võimukoalitsiooni nõupidamistel on ikka ette tulnud, et fraktsiooni „Meie Viimsi“ juhil Märt Vooglaidil ja Taavi Kotkal on asjadest erinevad arusaamad. Taavi Kotka, kes erakonda ei kuulu, polevat alati nõus Vooglaidi jõuliste maneeridega koalitsioonis oma huvide realiseerimisel. Samas Tammelaane detailplaneeringu kehtestamise poolt Kotka ikkagi hääletas ning pidas otsustaval hetkel selle põhjenduseks ka pika demagoogilise kõne. Ainult Miidurannas killuplatsil puhuv tuul teab, mis võis olla sellise tegevuse ajendiks.

Viimsi Uudiste toimetus on seisukohal, et nutika inimesena mõistab Taavi Kotka väga selgelt, mis saatus ootab oktoobris toimuvatel kohalikel valimistel Viimsi Reformierakonna nimekirja. Ning sellest teadmisest lähtuvalt ongi hakanud oma samme seadma.

Viimsi Uudised

Jaga: