VIDEO ja LUGEJAKIRI: Mähel algavad ummikud toovad meelde täitmata valimislubadused

Toimetusele saatis video ja kirja Pringi elanik L.O., kes on hommikustes liiklusummikutes meenutanud möödunud kohalike valimiste eel antud lubadusi.

”Lgp. Viimsi Uudised! Saadan teile selle video – vaadake kuidas on kooliaasta algus venitanud hommikused ummikud linna vahel pendeldavate viimsikate autotest hiigelpikkadeks. Kui istud ummikus, siis ikka mõtled, et miks jälle nii ja tänavu eriti – nüüd on ummiku algus hommikuti juba Mähel Randvere ristis!

Tuleb meelde, mida tänased vallavõimu asjapulgad enne viimatisi valimisi kõik kokku lubasid. Et Viimsisse tuleb palju tarku töökohti ning polegi enam vaja linna tööle sõita. Sorry, aga kus neid töökohad nüüd on? Olen lugenud, et vallamajja on tõesti posu inimei juurde palgatud. Eks see siis olegi meie tarkpeade tase…

Ja ühistransport lubati teha nii kiireks ja mugavak, et autot polevat vajagi. Jutuks hea küll! Pargi ja Reisi parkla seisab Lubja mäe juures jummala tühjana ning miski komisjoni, mis pidi Viimsi valla transpordiga tegelema, pole üldse kokku tulnudki. No mida värki?!”

Loe samal teemal:

”Viimsi volikogu transpordi- ja turvalisusekomisjon pole tööd alustanud”

”Viimsi vallavalitsus planeerib järgmisel aastal enda tarbeks kulutada 623 477 eurot rohkem kui tänavu”

Viimsi Uudised

Jaga: