VIDEOREPLIIK: Lauri Hussar karjus Viimsi volikogus opositsiooni esindaja peale

Viimsi volikogus toimus 20. septembri istungil intsident, kus volikogu esimees Lauri Hussar ägestus ning karjus intensiivselt opositsiooni esindaja Ivo Rulli peale.

Pärast seda, kui Rull oli oma kohapeal istudes teinud mobiiltelefoniga paar fotot volikogu istungist, pidas Hussar esialgu epistli volikogu istungite jäädvustamisest. Oma kõnevoorudes kruttis Hussar ennast üha rohkem üles ning kuigi Rull proovis talle mitmel korral rahustuseks vett pakkuda, siis lõpuks volikogu esimees peaaegu röökis opositsiooni esindaja peale.

Vaata toimunut videolõigust, mis on kopeeritud Viimsi vallavolikogu 20. septembri istungi avalikust veebiülekandest:

Viimsi Uudiste toimetuse hinnangul on täiesti lubamatu, et vallavolikogu esimees sellisel moel karjub volikogu opositsiooni esindaja peale. Soovitame hr. Hussaril keskenduda edaspidi Viimsi volikogu juhtimisel tasakaalukale ning sõbralikule suhtlusstiilile.

Lauri Hussar ei peaks juhtima Viimsi volikogu istungeid nagu võimukas autobaasi direktor esmaspäevahommikust sohvrite koosolekut.

Toimunud intsident peaks olema alameeriv ka erakonna Eest 200 liikmetele. Kui sedavõrd „dünaamiline“ tegelane peaks valitama erakonna esimeheks, ootaks erakonda ees väga konfliktne ning valijaid eemalepeletav kampaaniaperiood.

Tunnusfoto: pexels.com

Loe samal teemal:

REPLIIK: Lauri Hussari ambitsioonikad mullijutud”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning  ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: