Avène tooted, mis lisada suvisesse kosmeetikakotti

Päevad on märkimisväärselt lühemad, ent soojad ning päikselised ilmad ei ole kaugeltki möödas.

Ja kuigi päikese käes on meeldiv peesitada, siis samal ajal on tark ennast päikese eest ka kaitsta ning siin on abiks meik! Jah, meigi abil on võimalik näonahaprobleeme nii ennetada kui ravida. Mis tooted võiksid selle tulemuse saavutamiseks kosmeetikakotis olemas olla?

Päevitunud jume, aga tervislikult

Suvepäikeses viibides on oluline kasutada kõrge kaitsefaktoriga päikesekaitsekreemi, et kaitsta nahka kahjulike UV-kiirte eest. Kerge tekstuuriga päikesekaitsekreem, nagu on mitmed Avène tooted, imendub kiiresti ega jäta nahka rasvaseks. Ka huulepulk või huulepalsam peaks olema SPF faktoriga, et huuli päikesepõletuse eest kaitsta.

Jätad päikesekaitsekreemi vahele, sest soovid päevitunud jumet? Kerge päevitunud tulemuse saab saavutada ka ilma nahka kahjustamata, kasutades selleks päikesepuudrit. Lisaks on päikesepuuder abiks kaela ja näo tooni ühtlustamisel ja punetuse peitmisel. Toodete seas valikut jagub. Mineraalkosmeetika austajatele on IDUN Minerals mineraalpäikesepuuder, kes tahab suvepäikselist säravat tulemust, leiab apteegist BioNike säilitusaine- ja lõhnaainetevaba päikesepuudrikomplekti.

Naha niisutamine läbi suve

Apotheka Beauty eksperdid soovitavad tavapärase kõrval oma rutiini lisada ühe vähetuntud suvise kosmeetikatoote – niisutav näovesi. Suviti võib nahk olla kuumuse tõttu kuivem ning näovesi aitab nahka värskendada ja niisutada. Avène Eesti tootevalikus on ainulaadne kergesti imenduv termaalvesi. Nii et kellele Avène tooted juba meeldima on hakanud, võiksid järgmiseks ära katsetada Avène kosmeetika termaalvee, millel on nahka rahustav ja ärritust leevendav toime.

Teiseks niisutavaks kaaslaseks on kas kerge jumestuskreem või BB-kreem. Kuigi ka muul ajal on paljude lemmikuks kerge tekstuuriga kreemid, siis palaval ajal on see eriliselt tähtis.

Õige Avène kreem või ka mõne teise kvaliteetse brändi jumestuskreem pakub piisavalt katvust, lubades samal ajal nahal hingata.

Hingav nahk tähendab vähem probleeme tulevikuks!

BB-kreem väärib eraldi väljatoomist oma positiivsete omaduste tõttu. Selle tekstuur on kergem, kui tavalisel jumestuskreemil, samal ajal on aga ka niisutav, hea katvusega ning pakub päikesekaitset. Valides tooniva BB-kreemi, aitab see jumet ühtlustada.

Muretult randa!

Kuna suvel on tavalisest rohkem veemõnude nautimist, võiks osa meigist olla veekindel. Ripsmetušš on üks selline toode. Selliselt on tagatud, et tore rannapäev, ootamatu vihmasahmakas või kiire basseinis käik ei too endaga kaasa mustatriibulisi põski.

Mõnikord juhtub, et veekindel ripsmetušš mõjub oma koostisosade tõttu silmade ja naha jaoks ärritavalt. Siis võib pöörduda IDUN Minerals mineraalkosmeetika poole, mille valikus on olemas ka kauakestev veekindel ripsmetušš.

Miks aga valida just apteegikosmeetika? Need kvaliteetsed brändid väldivad ärritavaid kemikaale ja koostisosi, mis võivad tundlikule nahale negatiivselt mõjuda. Tavakosmeetikast eristab ka teaduspõhisus ning dermatoloogiline testimine, kus toetutakse teaduslikele uuringutele ja dermatoloogilistele testimistele, et tagada nende toodete kvaliteet ja efektiivsus. BioNike, Babé ja Avène tooted on mõned sellistest brändidest.

Läbimõeldult valitud kosmeetikatooted aitavad ka suvel säilitada kauni ja kaitstud naha ning samal ajal tunda end mugavalt ka kõrgemate temperatuuride juures. Apotheka Beauty eksperdid on valmis igal sammul aitama ja nõu andma, et saaksid nautida kaunist ja tervet nahka terve suve vältel.

Tunnusfoto: © Leather Cosmetic Bag via canva.com

Viimsi Uudised

Jaga: