FOTOGALERII: kuidas refid seisavad „kõige jõulisemalt meie imepärase looduskeskkonna säilimise eest“

Tammneeme elanikud Ladislav Kadlec ja Jaak Sepp saatsid Viimsi Uudistele mitmeid fotosid viimasel nädalal Tammelaane detailplaneeringu alal toimuvatest metsatöödest.

Tammelaane DP kehtestamise otsus on kohalike külaseltside esindajate Andres Jaanuse ja Märt Puusti poolt kohtus vaidlustatud.  Kuigi hetkel jõustunud lahendit veel pole, on planeeringualal alanud metsaraie ja teedeehitus. Tammelaane DP kehtestatud huvitatud isik on volikogu asendusliikme Märt Vooglaidi (Reformierakond) abikaasa Riina Vooglaidi ettevõte.

Tänavu 28. juunil ütles refide esindaja Viimsi volikogus Riina Aasma Postimehele muuhulgas: „Reformierakonnast on Viimsis kujunemas erakond, kes seisab kõige jõulisemalt meie imepärase looduskeskkonna säilimise eest.”

Nii Riina Aasma kui enamus teisi kohalikke refe on volikogus hääletanud Tammelaane DP kehtestamise poolt. Samuti on Reformierakonna ja volikogu liige Valdur Kahro saanud korduvalt trahve looduskeskkonda ebaseaduslikult rikkuva tegevuse eest Sääre tee 22 kinnistul.

Loe samal teemal:

REPLIIK: refid alustasid sinise kollaseks rääkimist”

Viimsi Uudised

Jaga: