LUGEJAKIRI: kas mõnele mehele on piss pähe löönud?

Toimetusele saatis pika ja värvika kirja viimisilane M.S., millest saame avaldada vaid lõigu ning sedagi kärbetega (markeeritud***).

“Vaadates veebist volikogu juhi *** Matsalu käitumist tuleb masendus peale. Mees tegutseb stiilis käsin, poon ja lasen! Kord katkestab ühe opo esindaja küsimuse, siis ähvardab teiste opo saalis välja tõsta ning seejärel annab ründavaid kommentaare opo hääletusele.

Meenutan üht legendaarse kossumehe Andres Sõbra intervjuud:

“Siis vaatan AKd, kuidas mõnel mehel kusi pähe lööb. Ma vaatan seda Jürgen Ligi. 10–15 aastat tagasi tegime Kalevi staadionil trenni, Ligi jooksis ka, ja alati, kui ta meist mööda läks, tuli tänitama: jälle need korvpallurid siserajal jalus!

No mida sa, kurat, tänitad! Jookse mööda! Meie oleme kuuekesi ja sina oled üksi ja meie peame sulle teed andma!

Praegu ka – kui teda ja Ansipit ei oleks, siis polekski justkui kedagi rohkem. Teised on ümberringi kõik kummikutega, tema ja Ansip on ainukesed lipsuga mehed!

Ma räägin poistele – vaadake, et teil kusi pähe ei löö. Teist võib siis isegi midagi saada, kui teil kusi pähe ei löö!” (Eesti Ekspress 10.12.12).

Sama siin – Matsalu on ju ka pikalt refidest pesitsenud, näib et samad kombed külge jäänud. No mida kuradit  – kas mõnele mehele on jälle piss pähe löönud?”

Viimsi Uudiste toimetus ei ole 100-protsendiliselt nõus viimsilase M.S. hinnangutega, aga peab siiski oluliseks tagasisidestada härra volikogu esimehele tema juhtimisstiili mõjul tekkinud reaktsioone.

Tunnuspilt on genereetitud tehisintellekti poolt (freepik.com).

Loe samal teemal:

JUHTKIRI: Atso Matsalu madallend volikogu esimehena”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: