Otsitakse päkapikke asenduskodus elavate laste jõulusoovide täitmiseks

SEB Heategevusfond aitab Jõulupuu projektiga täita asendushoolduse peredes elavate laste kingisoovid.

 

 Teiste hulgas ootavad annetajate panust kingisoovi täitmiseks Harjumaa lapsed:

11-aastasele Ingridile meeldib tantsimine, ta on käinud hip-hop tantsutrennis ja ka tantsutrennis. Ingridile meeldib veel väga nukkudega mängida, lisaks on tal ka väike soov neid ka koguda. Piiga soov on oma kollektsiooni täiendada ja igatseb jõuluvanalt LOL nukku.

6-aastane Kristofer on eriline laps, kelle suureks kireks on kõik asjad seoses elektrirongidega. Ta on rongidest ja rongisõidust tohutult suures vaimustuses. Tihti avaldab ta perevanemale soovi minna peale lasteaiast tulekut oma kodulinnas asuva raudtee äärde rongidele lehvitama ja ülesõidu juurde tõkkepuude alla ning ülestõusmist vaatama. Kodus ehitab ta pea igal õhtul elutuppa paberribadest raudteerööpaid ning mänguklotsidest rongidele tänavavalgustusposte.

15-aastane Toni käib lauatennises ja kooli spordiringis ning vajab uusi sporditosse. Kvaliteetsete treeningjalanõude heaks on ta ka ise raha kogunud ning on valmis andma oma panuse jõuluvanale, et ühisel toel soetada vajaminev spordivarustus.

14-aastasele Aleksanderile meeldib käia koolis huviringides, aga meeldib ka õues koos teiste lastega teistega möllata, rattaga sõita ja kelgutada. Poiss tahaks omale päris oma ja piduritega kelku.

„On oluline, et nii perevanemad kui ka annetajad näeksid laste soovide sügavust. Vahel võib uus tossupaar olla miski, mis aitab lapsel saada trennis veelgi suurema eduelamuse ning vajadus uue lõhna järele võib teismelisel aidata luua ja hoida enesekindlust sõprade sekka kuulumiseks,“ räägib SEB Heategevusfondi tegevjuht Triin Lumi.

Heal annetajal on võimalus anda oma panus Jõulusoovide puu projekti kaudu laste unistuste täitmiseks. Annetuste eest soetatakse jõulusoovide nimekirjas olevad kingitused. Kõikide laste kingid komplekteeritakse individuaalselt.

Jõulusoovid leiab SIIT.

Tunnuspilt: 18-aastase Elviira joonistus, kes soovib kingituseks näohoolduskosmeetikat.

Viimsi Uudised

Jaga: