Praktik: Viimsi Teatajas ilmunud “kogemuslugu” on tegelikult sisuturundus

Toimetus pöörus hinnangu saamiseks, kas möödunud aastal 15. detsembril Viimsi Teatajas avaldatud volikogu liikme Anneli Laines-Enslingi (Eesti 200) artikkel tema eraärist on sisuturundus või mitte, sõltumatu praktiku poole.

Viimsi Teataja toimetaja Jane Saks ning vallavanem Illar Lemetti (Reformierakond) pole senini omaks võtnud, et tegemist on sisuturundusartikliga. Avaldatud mahus sisuturunduse eest oleks pidanud vallavalitsus kasseerima vastavalt Viimsi Teatajas kehtivale reklaami hinnakirjale 634 eurot. Mida teadaolevalt ei ole tehtud.

Toimetus palus Anneli Laines-Enslingi artiklit hinnata Õhtulehe sisuturunduse projektijuhil Liis Amoril, kelle seisukoht on järgmine:

“Aga see on küll puhas sisuturundusartikkel ja ei midagi muud. Kogemuslugu on selle sisuturundusartikli üks osake. Tegu on veel kohe eriti põhjaliku ST artikliga, sest nii pikalt hinnakirjast ja muudest tehnilistest aspektidest räägitakse juba edasi ikka kodulehel.“

Viimsi Uudiste toimetus pöördub siinkohal avalikult Viimsi vallavalitsuse sisekontrolör Marek Bendi poole.

Härra Bendi, palun tutvuge juhtumi asjaoludega ning andke avalikult teada oma hinnang järgmistes küsimustes.

Kas valla maksumaksjate kulul välja antavas Viimsi Teatajas koalitsiooni kuuluva volikogu liikmele tasuta sisuturunduse tegemise võimaldamises on korruptiivseid elemente?

Kas vallavanem hr. Illar Lemetti pole näidanud antud juhtumis üles hooletut suhtumist vallavara majandamisel?

Tunnuspilt: pexels.com

Loe samal teemal:

Vallavanem eitab tasumata sisuturundust Viimsi Teatajas”

REPLIIK: vallaleht avaldas volikogu liikme äri promova artikli tasuta”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: