REPLIIK: Atso Matsalu ei täida koalitsioonileppes antud lubadust

Viimsi vallavolikogu esimees Atso Matsalu (Eesti 200) ei täida 2021. aasta novembris koalitsioonileppesse kirjutatud lubadust vastata kirjadele 20 tööpäeva jooksul.

„Peame oluliseks kiirendada Viimsis asjaajamist, tagada ja seirata kirjadele vastamise kvaliteeti ning vastata ametikirjadele 30 päeva asemel kuni 20 päevaga,” seisab 1. novembril 2021 allkirjastatud Reformierakonna, Eesti 200, Isamaa (nüüd Keskerakonna) ja Vali Viimsi/sotsid võimuleppes.

Tänavu 17. aprillil saatsid Kogukondade Viimsi esindajad volikogus Tanel Ojang ja Ivo Rull avaliku kirja Atso Matsalule, milles tauniti Matsalu intriigi Kogukondade Viimsi komisjonide liikmete tagaselja tagandamisest. Ühtlasi taotleti tagaselja keskkonna- ja heakorrakomisjonist välja arvatud Andres Jaanuse ja kultuurikomisjonist tagaselja välja välja arvatud TerjeLilleoksa komisjonidesse ennistamist. Kirjas märgiti, et sellele oodatakse Matsalult vastust.

Kui Ivo Rull 11. juuni vallavolikogu istungil küsis Atso Matsalult, miks ta pole antud kirjale vastanud, ütles viimane et tal polevat midagi vastata.

Hetkel on Atso Matsalule saadetud kiri oodanud vastust enam kaks kuud.

Erakond Eesti 200 on kaotanud tänaseks sedavõrd palju nii üle riigi kui Viimsis oma toetjaskonnast, et neil 2025. aasta sügiseste valimiste järel ilmselt enam Viimsi volikokku asja pole. Seni võiks aga härra Matsalu püüda natukenegi täita neid uljaid lubadusi, millega 2021. aasta sügisel kahesajalised suure osa valijatest ära hämasid.

Tunnuspilt: pexels.com

Loe samal teemal:

Kogukondade Viimsi esindajate avalik pöördumine volikogu esimehele”

 Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: