TIINA PARK: elu ei tohi elamata jätta

Viimsi Uudiste toimetus pöördus erinevate viimsilaste poole kahe aastavahetuse küsimusega.

Täna avaldame teleprodutsent Tiina Pargi vastused.

1.Millisena jääb meelde aasta 2020?

Muidugi jääb see aasta meelde koroona aastana. Kui palju oli mul planeeritud põnevat tööd, kuid kõik jäi ära, sest maailm pandi lukku. Elu jäi seisma. Isegi Hamburgi ei saanud lennata oma Intermedia-Globe Siveri auhinda vastu võtma, mille sain Reisile minuga saate eest Lanzarotelt. Festivali üritused jäid kõik ära.  Veel teinegi auhind “Kuldne sulepea”, mille sain Horvaatia riigilt parima reisisaate eest, tuli mul postiga koju. Siin pildidl näitan “Golden Peni” auhinda oma väikesel lapselapsele Markusele. Filmisime seda saadet  Horvaatia idaosas Vukovaris, Ilokis ja Osijekis.

Vahva oli aga see, et sain teha Reisile minuga saateid  Eestimaalt ja  nendest tegemistest on küll ainult väga meeldivad mälestused. Kui palju töökaid ja armsaid inimesi meil ikka elab. Oled sa Setomaal või Ida-Virumaal, igal pool elatakse põnevat  elu.

2. Mida ootad aastalt 2021?

Kui sa ei proovi, ei saa kunagi tead, kui ebameeldiv oma maski kanda. Nüüd on see proovitud ja olen kindel, et millalgi kevadel saame juba vabalt hingata. Elu ei tohi elamata jätta. Usun, et uuel aastal  saame jälle päriselt elada.  Ja Viimsis on ju tore  olla. Uuel aastal algavad ka minu reisiõhtud Viimsi Raamatukogus, kus siis räägin oma kogemustest, kuidas targalt reisida.

Viimsi Uudised

Jaga: