Tiitli Viimsi Vedur 2020 said Andres Jaanus ja Märt Puust, Viimsi Piduri tiitliga pärjati Märt Vooglaid

Viimsi Uudised selgitas ka tänavu lugejate küsitlusega tiitlite Viimsi Vedur ja Viimsi Pidur laureaadid.

Kokku laekus 1.detsembriks ettepanekuid 167 lugejalt. Ülekaalukalt (87 häälega) läks tiitel Viimsi Vedur 2020 jagamisele Tammneeme külaseltsi juhatusel liikme Andres Jaanuse ning Randvere külaseltsi juhatuse liikme Märt Puusti vahel.

Tunnustuse pälvimist kommenteersid laureaadid järgmiselt:

 

 

Lisaks palusid laureaadid edastada tänusõnad kõikidele, kes on neid toimuvas kohtuvaidluses Tammneeme metsade kaitseks toetanud:

“Viimsi elanikud hoolivad üha enam oma kodulähedasest elukeskkonnast ja on valmis selle kaitsmiseks ka õlga alla panema. Just kogukonna toetus, nii moraalne kui ka finantsiline, on meid julgustanud kõnealuses planeeringuvaidluses edasi minema. Täname kõiki oma seniseid toetajaid ja usume, et ühtse kogukonnana tegutsedes suudame me ka eesmärgini jõuda”

Andres Jaanus ja Märt Puust tõid välja ka ühe probleemi, mida Tammelaane detailplaneeringu realiseerimiseks tehtud lageraie on juba tekitanud:

 

Viimsi Pidur 2020 on Märt Vooglaid

Vastanute ülekaaluka arvamuse kohaselt (101 häält) andis toimetus tiitli Viimsi Pidur 2020 volikogu Reformierakonna nimekirja asendusliige Märt Vooglaidile.

Viimsi Veduri kandidaadiks esitati lisaks Andres Jaanusele ja Märt Puustile veel Peeter Sipelgas, Ants Erm, Atso Matsalu, Viimsi Uudised jmt.

Viimsi Piduri kandidaatides märgiti rohkem kui ühel korral ära volikogu Reformierakonna liige Valdur Kahro ning Heldri elamurajooni arendaja Margus Valdes.

Vaata galeriid Viimsi Veduri ja Viimsi Piduri 2020 tiitli pälvinutele väljastatud aukirjadest:

Loe samal teemal:

“Tallinna Halduskohus ennistas kaebetähtajad Tammelaane planeeringu kohtuasjas”

Viimsi Uudised

Jaga: