TSITAADIPÕIMIK: Hussar kui hästi õlitatud poliitiline tuulelipp

Eesti 200 juht Lauri Hussar, kes on varasemalt pidevalt ja tervalt rünnanud kriitiliste seisukohtadega Reformierakonda ja Kaja Kallast, kutsub nüüd valijaid toetama oma parteid kui  Reformierakonna võimalikku partnerit järgmises valitsuses.

Meenutame mõningaid Lauri Hussari varasemaid seisukohti.

„Kahetsusväärsel kombel meenub peaminister Kaja Kallase suve ärajäämise postitust vaadates üks seitsme aasta tagune pilt Tallinna lennujaamast, kus tema isa Siim Kallas andis läbi lennnujaama aia intervjuud teemal, miks ta loobus peaministriks kandideerimast. Mõlemal puhul on sõnumi alatooniks justkui hüüatus, et Eesti rahvas, te ei vääri mind.” (EPL/Delfi 25.03.21)

„Kaja Kallase valitsuse kolmas ajalooline viga – juhuslikud kärped.” (EPL/Delfi 03.05.21)

“Valitsuse samme hinnates peab tõdema, et lisaks ammu kaotatud maailmavaatele ei suuda Reformierakond pakkuda enam ka tasemel riigijuhtimise teenust. Kui seda suhtumist ei muudeta ning riigivalitsemisse ei teki läbimõeldud ja tulevikku vaatavat ambitsiooni, siis pääsevad paremäärmuslased uuesti võimu juurde ning see on praeguse valitsuse ja tema peaministri viimane ajalooline viga.” (EPL/Delfi 03.08.21)

„Täna selgunud järjekordsed puudused ja riigiettevõtte Elering tegematajätmised ning vastutamatus sunnib nüüd juba üheselt pöörama pilgu peaminister Kaja Kallase poole.” (Postimees, 28.11.22)

***

Nüüd on Eesti 200 hakanud tegema reklaame, milles kutsutakse valijaid end toetama kui Toompeal võimalikku koalitsiooni tegijat refidega.

Viimsi munitsipaalpoliitikas on Lauri Hussar samuti näidanud end õlitatud poliitilise tuulelipuna, kes enne 2021. aasta sügist kritiseeris kohaliku Reformierakonna rakukest teravalt ning lubas muutusi. Pärast valimisi aga tegid 200 ja Hussar refidega kiire ning alandliku diili.

Tunnuspilt: pexels.com

Loe samal teemal:

REPLIIK: Lauri Hussari kahepalgelisus Reformierakonna kriitikuna”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: