Uperpall Viimsi võimukõnelustel: Keskerakond vahetati sotsiaaldemokraatliku taustaga valimisliidu vastu + Isamaa üks liige

Kui 18. oktoobril teatas Reformierakonna pressiesindaja Viimsilaste Facebookis, et ühiste kavatsuste  kokkulepe koalitsiooni loomiseks on sõlmitud Keskerakonna ja erakonnaga Eesti 200, siis 25. oktoobril toimus oluline vangerdus.

Hetkel on avalikkusele teada antud, et uue koalitsiooni loomiseks ühiste kavatsuste protokollile kirjutasid alla  Jan Trei (Isamaa), Illar Lemetti (Reformierakond), Lauri Hussar (Eesti 200) ja Pille Petersoo (Vali Viims).

Valimisliidu Vali Viimsi koosseisus uude vallavolikokku valitud Pille Petersoo ja Antoon van Rens kuuluvad mõlemad Sotsiaaldemokraatlikku Erakonda.

Viimsi Uudistele teadaolevalt ei ole Isamaa nimekirjas vallavolikokku valitud Mari-Ann Kelam nõustunud minema uues volikogus koostööle Reformierakonnaga.

Nii Eesti 200 kui Vali Viimsi esindajad vastandusid tänavuste Viimsi vallavolikogu valimist eel jõuliselt Reformierakonnale, osundades Martin Reimi valimiskampaania korruptiivsele iseloomule ning mitmetele oligarhilise iseloomuga  tegevustele Reformierakonna juhitud eelmises võimuliidus.

Viimsi Uudiste toimetus hoiab koalitsioonikõneluste toimumisel tähepanelikult silma peal ning kutsub kõik teemast huvitatud viimsilasi saatma meile oma arvamusi e-posti aadressil toimetus@viimsiuudised.ee .

Loe samal teemal:

Atso Matsalu võrdleb Reformierakonda Viimsi reostanud elevandiga”

Atso Matsalu: minu väärtushinnangud ei lange kokku Viimsis võimul oleva Reformierakonnaga”

Lauri Hussar Eesti Päevalehes: tõsine korruptsioonikahtlus seoses Martin Reimiga”

Tunnusfoto allkiri: Elevant on jäänud tuppa (pexels.com).

Viimsi Uudised

Jaga: