Vallavolikogu esimees pakkus vastuvõtul omamärgi viina

Täna toimus Viimsi Kooli fuajees vallavolikogu esimehe Taavi Kotka pidulik vabariigi ja valla aastapäeva eelne vastuvõtt.

Selleks eriliseks sündmuseks oli vallavolikogu esimees lasknud disainida omamärgi viina, et seda siis koolimaja fuajees toimuval vastuvõtul lasta kutsutud seltskonnal hea maitsta. Lisaks pakuti tervitusjoogiks šampust ning söögi kõrvale punast ja valget veini.

Kokku oli keskkonnateemast inspireeritud vastuvõtule pandud laudu ja toole ligi 150-le inimesele, kuid märkimisväärne hulk kohti oli jäänud tühjaks.

Vastuvõtu korralduskulud on senini teadmata. Viimsi vallavalitsuse kultuuriosakonna juhataja Villu Veski vastas talle saadetud teabenõudele, et „Teabenõudele vastab Teile Volikogu sekretär Liina Mugu, kuna vastuvõttu korraldab volikogu, mitte vallavalitsuse Kultuuriosakond. Vastuse saate ettenähtud tähtajaks.“

Kui teabenõude esitaja pöördus meeldetuletava meiliga vallavolikogu kantselei juhataja Liina Mugu poole, tuli temalt kolmel korral vastuseks erinevate juriidiliste skeemide taha peituv selgitus, miks sellist infot ei saa anda.

Lõpuks lubas Mugu info saata, kui teabenõudes soovitakse konkreetseid dokumente.

Täpsustav teabenõue on saadetud ja Viimsi Uudised avaldab vastuse selle saabudes.

Viimsi Uudised

Jaga: