LUGEJAKIRI: ka Sina, Antoon!

Toimetusele saatis kirja viimsilane T.K., kes väljendas oma nördimust valimiste järel oma lemmikkandidaadi tegevuse üle.

Toome lugejateni katke kirjast:

„Olen õpetaja, maailmavaatelt sotsiaaldemokraat ning valinud alati sotsiaaldemokraate. Kuigi Viimsis seekord SDE miskipärast oma nime all välja ei läinud, olid kogu kampaania käigus minu vaateväljas ikkagi sotsiaaldemokraadid ehk Vali Viimsi. Kuna Antoon van Rens on olnud Viimsis väga selgelt Reformierakonna vastastel positsioonidel, siis otsustasin anda oma hääle seekord talle. Sest just tema tõstis üles protesti Laine Randjärve tegevuse vastu. Just tema hoidis tagasi Kristiina Kägu katsed jätkata Haabneeme kooli hoolekogu surumist Reformierakonna tahte alla. Ja väga hästi võttis ta Viimsilaste ühismeedia grupis sõna selle suhtes, kuidas Martin Reim avaliku raha eest Reformierakonnale hääli kosis.

No ja nüüd on Vali Viimsi löönud käed Siim Kallase ja Illar Lemettiga! See võtab ausalt öeldes sõnatuks. Ainus, mida tahan öelda, on: ka Sina, Antoon!“

Tunnusfoto: pexels.com

Loe samal teemal:

Uperpall Viimsi võimukõnelustel: Keskerakond vahetati sotsiaaldemokraatliku taustaga valimisliidu vastu + Isamaa üks liige”

Viimsi Uudised

Jaga: