LUGEJAKIRI: mida Siim Kallas peale uue kabineti veel ära tegi?

Avaldame Kelvingi elaniku A.T. poolt toimetusele saadetud kirja.

Lugesin Viimsi Uudistest kokkuvõtet sellest, mida Siim Kallas lubas möödunud kohalike valimiste eel. Uskumatu, mida kõike kaunist siis jahuti ning mis neist mesijuttudest on tänaseks saanud! No kus on see arhitektuurselt ühtne, restoranide, näitusesaalide, skulptuuri ja purskkaevuga Viimsi keskus?!? Minge sõitke korraks Maardusse, 40 aastat tagasi rajatud nõukogude tööstuslinna. Vot seal näete kaunist keskust purskkaevude ja skulptuuridega! Ja Maardut on muide juhtinud pikka aega palju kirutud Keskerakond, mitte viimsilaste poolt toetatud Reformierakond…

Seda tarkade töökohtade juttu on veertanud lisaks Siim Kallasele ka Taavi Kotka. Aga jällegi – mida on nad kolme viimase aastaga reaalselt teinud, palju neid töökohti siia meelitanud? Kas tõesti peetakse igat Viimsi vallavalitsuse struktuuri, mis paisub nagu pärmiseen, loodud uut ametikohta nö nutikaks?!

Kus asub Viimsis rahvusvaheline kool? Peale tühipalja valimiseelse paberi koostamist pole selle loomiseks reaalseid  ettevalmistusi alustatud.

Ning mille taha on jäänud selle koja moodustamise, kus Viimsi lugupeetud ja edukad peaksid valla asju arutama? Näib, et see mõte oli hea vaid valimiseelseks mullijutuks.

Ahhjaa – Siim Kallas suutis ju oma vallavanemaks oleku ajal ka üht-teist ära teha. Näiteks vallamajja ehitati uus, kahest ruumist koosnev vallavanema kabinet!

Loe samal teemal:

„VANA VASK: loe, mida kirjutas viimsilastele 2017. aastal Siim Kallas“

„Mis on saanud Taavi Kotka peamisest valimislubadusest?“

Viimsi Uudised

Jaga: