Ivo Rull: TÄNUD!

Kogukonnaportaali Viimsi Uudised esimese tegevusaasta täitumine nõuab tänusõnade saatmist väga paljudele viimsilastele.

Kõige suurem tänu läheb meie lugejatele. Kuigi portaali algatajad teadsid, et Viimsi inimeste ootus vaba ja tsenseerimata kohalikku elu uudiste ning arvamuste järel on suur, on tänane reaalne lugejate hulk ületanud kõik meie ootused. Praegu on Viimsi Uudistel stabiilselt 4000 – 6000 külastuskorda päevas (rekord on olnud üle 15 000 külastuse päevas).

Teiseks tänan kõiki Viimsi Uudiste toimetuse liikmeid nende õhinapõhise panuse eest! Meil on superhea IT-administraator, tundlik fotoreporter ja aktiivne uudistetoimetaja. Nähes ette, et Viimsi Uudiste portaali hakatakse kohaliku võimuliidu poolt ründama, oleme hoidnud mind peatoimetajana ainsana, kes esindab portaali oma nime ja sellega kaasneva vastutusega.  Nõnda on meie toimetuse liikmed säilitanud privaatsuse ja töörahu.

Tänan toimetust aktiivse ning operatiivse tegutsemise eest. Näiteks Tammneemes möödunud kevadel toimunud laudahoone põlengust sai selle omanik teada just meie portaalist. Ning isegi Viimsi vallavalitsuse jurist on kohtuvaidluses püüdnud Viimsi Uudistes ilmunud operatiivseid kajastusi oma huvide toetuseks  ära kasutada.

Tänan südamest kümneid kaasautoreid, kes on portaalile kirjutanud arvamuskommentaare, saatnud ägedaid fotosid või videosid ning andnud intervjuusid. Aastaga on meile tekkinud väga tugev ja lai kaasautorite võrgustik, mida hoiame ja laiendame veelgi.

Teen sügava kummarduse ka ettevõtetel, kes on kasutanud Viimsi Uudiseid bännerite või sisuturundusartiklitega oma klientideni jõudmiseks! Olete valinud õige kanali just nende viimslasteni jõudmiseks, kes lisaks ostujõule omavad ka keskmisest kõrgemat sotsiaalset närvi. Lisaks tähendab iga reklaam Viimsi Uudistes ka toetust uudiste ja mõtete vabale levikule Viimsis.

Ja lõpetuseks tänan neid mõttekaaslasi, kes juba aastaid on mind ärgitanud looma sõltumatut kohalikku raadiot, ajalehte või veebi-TV-d. Majanduslikel põhjustel pole antud ideedest asja saanud, aga kogukonnaportaal täitsa liigub, loob ja lehvitab😊 Luban, et oma vabast ajast juhendan Viimsi Uudiste toimetuse tegemisi ka edaspidi.

Ivo Rull on vabatahtliku tegevuse korras Viimsi Uudiste peatoimetaja.

Viimsi Uudised

Jaga: