Siim Kallas: kellegiga nendest kolmest, neljaga tegelikult ei ole õnnestunud kokku leppida

20. ktoobri volikogu istungil esines ootamatu mõttekäiguga veteranpoliitik Siim Kallas, kes Viimsi volikogus võtab sõna suhteliselt harva.

Kallas tõi Milstrandi detailplaneeringu arutelul välja, et Viimsi vallas on mastaapsed kinnisvarahuvid lisaks Milstrandi suuromanik Endel Siffile ka Marcel Vihmannil, Toomas Toolil ja Hillar Tederil.

Kallase rääkis täpsemalt nõnda:

„Lihtsalt meenutuseks sellest ajast, kui mina siin ka selliste asjadega tegelesin. See on üks hiiglaslik ala, mis on Milstrandi oma. Siis on see nõndanimetatud Delta, mis on nagu märksõna Vichmann. Ja siis on märksõna Tool, eksole. Terved suured alad ja kõigil nendel on tehtud ettepanek et noh milliseks peaks olema see asutustihedus. Ja mida sinna siis ühiskondlikest hoonetest teha. Ja mitte midagi ei ole nendest välja tulnud. /—/ Kellegiga nendest kolmest, neljaga tegelikult ei ole õnnestunud kokku leppida, see on Teder ka veel kaasa arvatud. Tederil küll on planeering olemas,“ rääkis Kallas.

Kui Siim Kallas kandideeris 2017. aasta Viimsi volikokku, oli üks tema peamisi valimislubadusi Haabneeme keskusse keskväljaku rajamine.

Töötades aastatel 2017 – 2018 Viimsi vallavanemana, jättis Siim Kallas endast kinnisvara mõttes maha vähemalt ühe lõpuni tehtud asja. Selleks oli vallamajas ehitatud uus kabinet, millel on võrreldes vana kabinetiga ka eesruum sekretäri tarbeks.

Vaata galeriid suurarendajate käes olevatest kinnistustest:

Loe samal teemal:

„Ainsa volikogu liikmena toetas Milstrandi suurarenduse ettepanekut Hannes Võrno“

„VANA VASK: loe, mida kirjutas viimsilastele 2017. aastal Siim Kallas“

Viimsi Uudised

Jaga: