Vallavalitsus kulutab oma häälekandja teostuseks ja levitamiseks järgmisel kolmel aastal üle poole miljoni euro

Viimsi vallavalitsuse 10. augusti istungil võeti vastu korraldus, millega kuulutati välja riigihanke tulemused Viimsi Teataja väljaandja ja levitaja leidmiseks.

Perioodil 1. november 2022 kui 31. detsember teostab Viimsi Teataja kujundust, küljendamist ning trükki OÜ Meedium, kes on seda teinud ka viimastel aastatel. Järgmise kolme aasta ja ühe kuu jooksul maksab vald ettevõttele eeltoodud teenuste eest ühtekokku 349 492 eurot ja 80 senti (koos käibemaksuga).

Samal perioodil hakkab Viimsi Teataja levitamisega tegelema AS EXPRESS POST, kellele makstakse teenuse eest kokku 194 890 eurot ja 99 senti.

Seega on Viimsi Teataja kujunduse, küljenduse, trüki ja levi kogukulu järgmisel kolmel aastal 544 383 eurot ja 79 senti.

Kuna Viimsi Teataja sisu loomisega tegelevad kolm vallavalitsuse kõrgepalgalist avalike suhte osakonna töötajat, siis lisandub hinnanguliselt Viimi Teataja väljaandmise kuludele veel vähemalt 200 tuhat eurot antud töötajate palga- ja töökohakuludena.

Kokkuvõttes läheb vallakodanike postkasti “tasuta” laekuva vallavalitsuse häälekandja Viimsi Teataja üllitamine valla maksumaksjatele järgmisel kolmel aastal maksma vähemalt 750 tuhat eurot.

Tunnusfoto: pexels.com

Loe samal teemal:

Vallavalitsus ei kuulutanud välja Viimsi Teataja riigihanke tulemusi” 

Viimsi Uudised

Jaga: