VIDEOREPLIIK: abivallavanem Mik võiks olla ka mõminaräppar

Viimsi vallavolikogu 12. detsembri istung lõppes tragikoomilise seigaga, kus vallavanemale esitatud arupärimisele antud sisutühi kirjalik vastus sai veelgi veidrama suulise vastukaja.

 

Viimases päevakorrapunktis tuli kõnepulti abivallavanem Alar Mik (Reformierakond), et ette kanda vallavanem Illar Lemetti (Reformierakond) nimel vastus arupärimisele vallavalitsuse palkade, tegevuskulude ja  preemiate kohta.

Kirjaliku vastuse antud  arupärimisele oli Lemetti eelnevalt lasknud vormistada ja saata abivallavanem Katrin Markiil. Vastuse teksti on äärmuslikult ebakonkreetne ega sisalda mitte ühtegi arvu peale kahe aastaarvu.

Veelgi veidramaks aga osutus Alar Miku suuline vastus, millest lühikest lõiku  on võimalik vaata alljärgnevas videoklipis:

Volikogu  liige Ivo Rull (Kogukondade Viimsi) tegi vastuse peale repliigi, milles möönis et  Alar Mikus on kaduma läinud mõminaräppar.

Rull palus Mikul täiendavalt vastata, kui palju on tänavu neid vallavalitsuse teenistujaid, kes saavad tulemustasu ning kui suur on nende tulemustasude kogusumma. Mik vastas, et tema ei tea.

Täismahus on Alar Miku vastust arupärimisele võimalik vaadata SIIT (alates 02:46).

Antud arupärimisele vastama pidanud Lemettit premeeris võimuliit 12. detsembri volikogus 8734-eurose preemiaga. Sisutühja kirjaliku vastuse edastanud Markiid premeeriti 4949-eurose preemiaga. Ning arupärimise kiirkorras ette mõmistanud Mik sai preemiaks 7423 eurot.

Tunnuspilt: freepik.com

Loe samal teemal:

Lemetti peab andma aru vallavalitsuse palga- ja tegevuskulude kohta”

Kui lugu meeldis, siis palun toeta sõltumatut kogukonnaportaali ning ANNETA.

Viimsi Uudised

Jaga: