Ivo Rull: Kogukondade Viimsi on kindel valik!

Lõppenud nädalal esitas valimisliit Kogukondade Viimsi kandidaatide nimekirja ning avalikustas oma valimisprogrammi.

Meie valimisnimekiri on tekkinud kahe valimisliidu – Kogukondade Viimsi ja Rannarahvas – koostöös. Valijatele suurema selguse loomiseks kasutame avalikkuses nime Rannarahva ja Kogukondade Liit. Jõudude ühendamisega lõime väga tugeva ja läbilöögivõimelise tiimi, kes on valmis kandma valitsemise vastutust ning tegema Viimsis möödapääsmatud kursimuutused.

Meil on tugev Viimsi valla juhtimise kompetents. Nimekirjas on 4 praegust volikogu liiget (Ants Erm, Raivo Kaare, Oliver Liidemann, Ivo Rull) ja üks endine vallavanem (Ants-Hembo Lindemann) ja endine abivallavanem (Oliver Liidemann).

Meil on on väga tugev Viimsi kogukondade huvide tunnetus. Nimekirjas on 3 tänast külavanemat (Raivo Kaare, Ants-Hembo Lindemann, Andrus Pihel), Prangli saarevanem Terje Lilleoks ning endine Pringi külavanem Vello Saluste.

Omame Viimsi rannamerest nö süvateadmisi, sest meie ridades on kaks mereteadlast (Ants Erm ja Andres Jaanus).

Meie valimisliidus on silmapaistvalt palju ettevõtjaid (6) ning erinevate valdkondade insenere (4). Seega omame teotahet, teadmisi ja oskusi arendada valla jaoks olulisi teenuseid (vesi, soojamajandus, elekter, gaas) või taristuid. Selliseid mehi, kes jagavad nagu koorelahutaja soojamajandust (Jaak Sepp) või teavad kõike suurehituste rajamisest (Tanel Ojang) teistest valimisnimekirjadest ei leia. Kõik meie nimekirjas kandideerivad naised (Terje Lilleoks, Svetlana Kuusing ja Hedy Öpik) on omas valdkonnas tarmukad tegijad.

Tunnistan, et teatud valijate silmis on meie nimekirjal ehk ka üks suur puudus. Meil nimelt pole me nimekirja meelitatud mitte ühtki lauljat, näitlejat, telenägu või riigikogulast. Kuigi oleme ilma poliitpartideta, peame end haritud ja laia silmaringiga valijatele usaldusväärseks valikuks.

Ja veel – meie nimekirjas pole ühtki kandidaati, kes tegeleks Viimsis kinnisvaraäriga või oleks oma ettevõtete kaudu huvitatud vallalt mingisuguste tellimuste saamisest.

Mida lubame?

Kogukondade Viimsi valimisprogramm on mitemeid lehekülgi pikk ning seda siinkohal ümber jutustama hakata pole otstarbekas.

Kogukondade Viimsi programmi püüavad seekord jäljendada mitmed pikalt võimul olnud parteid. Seega võib tõdeda, et meie 4 aastat Viimsis volikogu opositsioonis tegutsemist on kandnud häid vilju, kuna nüüd vähemalt sõnades püüavad palju kohalikud võimuerakonnad meiega sarnaneda.

Kogukondade Viimsi lubaduste tuum on Viimsi kauni looduskeskkonna hoidmine. Soovime saada Viimsi ülerahvastamise protsessid pidama ning arendad siinset adelinlikku miljööd.

Tahame anda kogukondadele laialdased õigused neid puudutavatest küsimustes otsuste kujundamisel – otsustama peavad kogukonnad, mitte erakonnad!

Loe samal teemal:

Rannarahva ja Kogukondade Liidu valimisprogramm”

VIDEOREPORTAAŽ: Kogukondade Viimsi läheb valimistele tugeva nimekirjaga”  

Viimsi Uudised

Jaga: