VIDEO! Artur Gradov kandideerib Kogukondade Viimsis, et kaitsta kodukoha väärtusi

Ettevõtja ja investor Artur Gradov (35) kandideerib volikokku Kogukondade Viimsi ridades, kaitsmaks kodukandi väärtusi.

Ta on lõpetanud Tallinna Humanitaargümnaasiumi ning Estonian Business School’i. Artur on Viimsi elanik juba üle kümne aasta. Kohaliku poliitika juurde tõi teda soov seista nende väärtuste eest, mis on viimaste aastate vildaka parteipoliitika tõttu siinses kogukonnas ohtu sattunud.

Vabal ajal meeldib Artur Gradovile tegeleda spordiga ning koos perega veeta aega Viimsi looduskaunites kohtades. Arturi peres sirgub kaks tütart. Oma valituks osutumise korral soovib ta panustada just noorte vaba aja veetmise võimaluste rikastamisse ning tervislike eluviiside propageerimisse.

Kogukondade Viimsi esindaja volikogus Ivo Rulli sõnul annab noor ja energiline Artur Gradov tugeva panuse valimisliidu tegevusse.

„Arturil on terane mõistus, suur annus ettevõtlikkust ning väga selged väärtused,“ märkis Rull.

Kogukondade Viimsi läheb eelseisvatele valimistele 21-liikmelise nimekirjaga. Oma kandideerimisest on juba teatanud mereteadlased Ants Erm (Randvere) ja Andres Jaanus (Tammneeme), endine Viimsi abivallavanem ja tänane volikogu liige Oliver Liidemann (Haabneeme), tehnovõrkude insener Jaak Sepp (Randvere), ettevõtja Jüri Derkun (Pringi) ning kommunikatsiooniekspert Ivo Rull (Pringi).

Vaata samal teemal:

VIDEO! Jaak Sepp kandideerib volikokku Kogukondade Viimsi ridades”

VIDEO! Oliver Liidemann liitus Kogukondade Viimsiga”

Jüri Derkun: otsustama peavad kogukonnad, mitte erakonnad”

Viimsi Uudised

Jaga: