MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 8. osa

Suve hakul on mul tugev tõmme trennida värskes õhus ning kevadiste päikesekiirte soojuses. Kuna osadel MyFitnessi klubidel olemas välialad ja terrassid, olen leidnud nendel harjutades mõnusat vaheldust jõusaalidele või stuudiotele.

Viimsilastele kõige lähemal asuv treeningterrass on MyFitnessi Pirita klubis. Seal on olemas valik vabaraskuste vahenditest (hantlid, raskeveoki rehvid, köied jm) ning palju ruumi tegemaks endale sobilikke painutus- ja venitusharjutusi. Päikesepoolselt terrassil avaneb vaade Pirita keskusele ja rannamändidele, mida saab nautida lamamistoolidelt.

Teistmoodi väliala asub MyFiness Viru klubis. Tegemist on värskes õhus asuva jõusaaliga, kus on redelid ja konstruktsioonid ning hulk vabaraskusi (kangid, kettad, hantlid, pallid ja sangpommid). Viru keskuse katusel asuvale välialale pääseb klubi vastuvõtulaua kõrval asuvast uksest.

Pigem trennijärgseks taastumiseks sobib hästi MyFitness Postimaja terrass. Seal saab lamamistoolidel chillida või siis minna otse mõnele samal katusealal asuva restorani või kohviku terrassile. Postimaja katuseterrassile viib uks jõusaalist, seega on seal mugav teha vahelduseks lõõgastusharjutusi värskes õhus.

Rahulolu saavutatust

Raporteerin lühidalt läbitud kaheksakuulise treeningtsükli tulemustest. Eesmärgiks seatud 10 kilo kaotamine õnnestuski lühikeseks ajaks täita, aga stabiilselt sain nahavahelt maha ligi 6 kilo. Seda uut kaalukategooriat on mul mõõdukalt trennindes ja teadlikult toitudes väga lihtne hoida.

Oluliselt on paranenud mu üldine toonus – öine uni on muutunud sügavamaks ning päevane erksus kestab kauem. Talve lõpus tuli viirushaigus küll korraks kallale, aga üldine enesetunne on suurepärane.

Avastasin enda jaoks palju uusi harjutusi nii jõusaalis kui grupitreeningutes. Vahelduse loomiseks laiendasin trennide tegemiseks valitud klubide ringi. Hooaja lõpus vaatasin, et Tallinnas on jäänud vaid paar MyFitnessi klubi, kuhu ma pole veel jõudnud. Tegin trenni varasemast sagedamini ning harjutasin teadlikumalt.

Tänud toetajatele ja kaasaeljatele!

Tänan südamest kõiki, kes mind MyFitnessis kaheksa kuu vältel nii trennides kui blogipidamises vahetult aitasid ja nõustasid.  Aitäh treenerid Kadi Salm-Dikker, Diana Johanson,  Ene Ottokar, Kristi Sipra, Cätlyn Toomere, Indrek Vait,  turundusjuht Marika Mäsak, jõusaali ja personaaltreeningute juht Kadri Paat ja Viimsi klubi juht Siiri Valks. Olen tänulik ka lähedastele, kes mu ponnistustele kaasa elasid ning toidusedeli korraldamisel toetasid. Tänan kõiki blogi lugejaid ning eriti neid, kellelt sain nii suusõnaliselt kui kirjalikult tagasisidet. Usun, et inspireerisin nii mõndagi parajalt paksu ning oma parimatest aastates meest end tõsisemalt käsile võtma😊

Namaste!

P.S. Suveks on koduaia terrassile juba valmis pandud kõik grillihooajaks tarvilik. Aga ka trennimatt ning hantlid. Kehakaalu hoidmine on tähtis, veelgi tähtsam on elust rõõmu tunda!

Ivo Rull,

kehakultuuritegelane

Loe samal teemal:

MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 1. osa”

MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 2. osa”

MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 3. osa” 

MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 4. osa”

MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 5. osa”

MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 6. osa”

 „MyFitnessi blogi ehk trennides parema elu poole, 7. osa”

Viimsi Uudised

 

Jaga: